اینجا هوم

درباره ما

درباره ما

برند اینجاهوم با تجربه طولانی مدت در زمینه‌ی فروش مبلمان و کالای خواب، در سال ۱۴۰۲ برند خود را ثبت رسمی کرد. اینجاهوم با هدف رضایت مشتریان، همواره در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت بالا و تضمین اصالت کالا به مشتریان خود ارائه دهد. اینجاهوم در حال حاضر در زمینه‌ی فروش مبلمان، سرویس خواب، میزناهار خوری و انواع اکسسوری در شعبه‌ی مرکزی وردآورد در متراژی به وسعت ۶۰۰ متر فعالیت دارد.

ویژگی‌های فوق العاده اینجاهوم باعث شده تا به سرعت به یکی از برندهای محبوب مبلمان تبدیل شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها، قیمت‌های مناسب و ارزان‌تر از همه جاست. به همین دلیل می‌توانید به راحتی با هر بودجه‌ای از اینجاهوم خرید کرد. این مجموعه اینجاهوم باتوجه به مسائل اقتصادی و راحتی مشتریان عزیز، امکان خرید اقساطی با شرایط ویژه و منعطف، تنها با دسته چک را امکان پذیر کرده است.

تعهد اینجاهوم ارائه محصولات با بهترین کیفیت و با ضمانت، مشاوره و ارائه اطلاعات هنگام خرید و نشاندن لبخند رضایت برای لبان مشتریان است.

علاوه بر این ما در اینجاهوم همواره در تلاشیم تا محصولاتی متنوع و گسترده برای همه‌ی سلیقه‌ها به بازار ارائه دهیم. امیدواریم که این مسیر موفقیت خود را تا رسیدن به موفقیت هموار کند.

ما در اینجاهوم منتظر شما هستیم.

پیمایش به بالا